Na utakmici između Bostona i Mainea u NCAA sveučilišnoj ligi dogodilo se nešto što se vrlo rijetko viđa.

Pred sam kraj utakmice došlo je do naguravanja i tučnjave igrača obje momčadi iza gola Mainea u kojoj je sudjelovao i njihov vratar Rob McGovern. Međutim, iako se znalo događati da vratari sudjeluju u ovakvim situacijama još se nije dogodilo da vratar sam odsluži svoju kaznu na klupi za kažnjene.

McGovern je dobio 2+10 minuta kazne i odlučio da neće ranije u svlačionicu nego da će svoju kaznu odslužiti pa je umjesto njega na gol stao rezervni vratar. U pravilniku lige piše da vratar mora odslužiti sam kaznu ako to bude 5 minuta ili disciplinska. Trener Bostona Jerry York kaže da nikad nije ovo doživio u svoje 43 godine karijere, a njegova momčad je na kraju slavila s 2:0.