Karlovac Inline

Karlovčani prvi na najstarijem Inline turniru u Hrvatskoj

Seniorska ekipa Inline hokej kluba Karlovac osvojila je prvo mjesto na turniru ” Karlovac 2015”. Iako oslabljeni ne igranjem gotovo cijele prve četvorke (Brckan, Srketić, Puzić) Karlovčani su odigrali odličan turnir. U prvom susretu pobijeđena je momčad Kuna II s rezultatom 7:1. Nakon silnih promašenih prilika u drugoj utakmici, Karlovčani su upisali poraz rezultatom 4:3 od momčadi Siska. Slijedila je jedna od najboljih utakmica na turniru. Protiv momčadi Cvičak Team iz Slovenije Karlovčani su poveli do poluvremena sa 7:0, u drugom poluvremenu došlo je do opuštanja što odlični slovenci odmah iskorištavaju te smanjuju rezultat na 7:5 ali za više od pristojnog poraza nije bilo vremena. U zadnjoj utakmici dana protiv momčadi Munja Karlovčani su smirenom i čvrstom igrom od početka do kraja kontrolirali rezultat te zasluženo pobijedili 6:1. Karlovčani su tako zauzeli prvo mjesto drugu godinu za redom, Munje su bile druge, a momčad Cvičak Team treća. Najbolji igrač turnira bio je Marko Lovrenčić iz Munja dok je najbolji golman bio Marko Pletikosić iz domaće momčadi.

Turnir je uspješno organiziran po deveti put uz veliku pomoć sponzora i donatora: Grad Karlovac, Mladost, TK Karlovac, PPK, Mesnica Kušan, generalni sponzor ERDINGER Hrvatska te Hollywood cafe.

Za Karlovac su igrali: Pletikosić, Pavlaković, Primužak, Gvozdić, Bukovac, Kirš, Latin, Grahovar, Šegavić i Ratkaj.